JA I MOJA PRZESTRZEŃ

Zapraszamy na otwarte bezpłatne dwudniowe warsztaty skierowane do kobiet w wieku 25-55 lat, mieszkających w Łodzi i jej okolicach. Doświadczenie z tańcem i ruchem nie jest wymagane! Warsztat odbędzie się 12-13.12.2020 w godz. 12:00-15:00 w salach szkoły tańca Spot66 przy ul. Andrzeja Struga 66 w Łodzi.

Warsztaty są wstępem i zapowiedzią dwumiesięcznego projektu o nazwie TWÓJ MOMENT MOCY zaplanowanego na rok 2021. Projekt został stworzony z myślą o osobach znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, odczuwających zastój w swoim życiu i brak perspektyw na zmianę, czy też potrzebujących wsparcia oraz dla osób, które szukają motywacji do odnalezienia dla siebie nowych ścieżek rozwoju i motywacji do działania.

Na cały projekt składa się szereg warsztatów i zajęć opartych na pracy z ciałem, tańcu, technikach relaksacyjnych i wybranych metodach choreoterapii. Wszystkie działania mają na celu zwiększenie świadomości siebie, własnego ciała, emocji oraz nabycie umiejętności radzenia sobie ze stresem. Projekt ma na celu również rozbudzenie energii życiowej, wsparcie rozwoju osobistego oraz wydobycie wewnętrznej siły.

Program pierwszego etapu - dwudniowych warsztatów zaplanowanych na 12 i 13 grudnia br. opiera się na pracy z ciałem, oddechem i przestrzenią i jest wstępem do pracy nad świadomością swojego ciała i pracy z przestrzenią zarówno naszej własnej jak i tej wspólnej, którą dzielimy z innymi. W drugim etapie projektu (w 2021 roku) zajęcia z pierwszego etapu będą miały swoją kontynuację, a projekt zostanie poszerzony o kolejne zajęcia aktywizujące.

Warsztaty w grudniu prowadzą Marlena Bełdzikowska i Monika Jakubowska, które wykładają na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na specjalności Somatyka w tańcu i terapii. Na początku warsztatów prowadzące przedstawią program, cele i zasady oraz przeprowadzą krótkie zajęcia aktywizujące, będące wstępem do kolejnego etapu: pracy z ciałem, przestrzenią i oddechem.

Monika Jakubowska poprowadzi pracę z ciałem i oddechem (3h)

Marlena Bełdzikowska poprowadzi pracę z ciałem i przestrzenią (3 h)

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Kontakt z nami: info@materialodz.pl

Zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/5sKVm4wEh6RCMzf49

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Warsztat przygotowany jest przez prowadzące z myślą o kobietach w wieku 25-55 lat, ale nie wykluczymy osób młodszych lub starszych! Doświadczenie z tańcem i ruchem nie jest wymagane! NIE jest on przeznaczony dla osób zawodowo zajmujących się tańcem. Prosimy wziąć na zmianę wygodny strój i coś do picia.

ZAPISY:

Limit miejsc: 12

Decyduje kolejność zapisów wyłącznie przez formularz: https://forms.gle/5sKVm4wEh6RCMzf49

Po wyczerpaniu limitu miejsc, osoby będą rejestrowane na listę rezerwową. Osoby te poinformujemy osobnym mailem.

SPOSOBEM KOMUNIKACJI JEST EMAIL, PROSIMY O PODANIE AKTUALNEGO ADRESU EMAIL!

REGULAMIN:

Zapisując się na zajęcia akceptują Państwo niniejszy Regulamin i zgadzają się Państwo na udostępnienie danych osobowych Fundacji Materia w celu uczestnictwa w wydarzeniu.

Prosimy o przybycie 15 min przed pierwszymi zajęciami. Warunkiem wstępu na zajęcia jest wypełnienie i podpisanie niezbędnej dokumentacji uczestnika/czki - oświadczenie o stanie zdrowia

Przed każdymi zajęciami będą sprawdzane listy obecności

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Materia z siedzibą w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 36c m 2, 90-154 Łódź. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne.

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem aktualnych wymogów sanitarnych.

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, Fundacja Materia ma prawo udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych i kontaktowych uczestników wydarzenia.

Zasady dla wspólnego bezpieczeństwa:

Jeśli masz objawy przeziębienia, gorączki lub zakażenia Covid19 - nie przychodź na zajęcia, zostań w domu.

Przed przyjściem wydrukuj i wypełnij oświadczenie o stanie zdrowia otrzymane mailem od organizatora i obowiązkowo przekaż przed zajęciami organizatorom lub wypełnij dostępne na miejscu arkusze.

Umyj i zdezynfekuj ręce po przyjściu do budynku i przed opuszczeniem go po zajęciach. Podczas zajęć nie musisz zakrywać nosa i ust, lecz podczas wejścia do budynku i w częściach wspólnych budynku jest taki obowiązek.

Organizator ma prawo odmówić udziału w zajęciach osobom z objawami przeziębienia, gorączki lub zakażenia Covid19.

Jeśli do 14 dni po każdych zajęciach wystąpią objawy Covid19 lub zostanie on zdiagnozowany, pilnie skontaktuj się także z nami na adres info@materialodz.pl, byśmy mogli poinformować pozostałych uczestników.

Projekt Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Partnerami projektu w Łodzi są: Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Poleski Ośrodek Sztuki oraz Urząd Miasta Łodzi

ZAPRASZAMY !